NOWOŚĆ W NASZYM BIURZE! Kupuj oferty z Groupona przez nasza stronę i dostawaj atrakcyjne bony rabatowe na wycieczki!

Polowanie na okazje w portalach oferujących zakupy grupowe jest coraz popularniejszą rozrywką wielu Polaków. I nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ dzięki nim możemy skorzystać z wielu dóbr i usług nawet do 90% taniej. Zacznij swój dzień od przejrzenia nowych ofert Groupona na naszej stronie! Za zakupy ofert Groupona przez naszą stronę www.zywiec.turystyka.pl dostaną Państwo atrakcyjne bony rabatowe na tysiące innych wycieczek, które sprzedaje nasze biuro! Zadzwoń i zapytaj o szczegóły: 33 475 96 52 lub napisz maila: rezerwacje@zywiec.turystyka.pl

KLIKNIJ BY ZAPOZNAĆ SIĘ Z OFERTĄ GROUPONA

 

750x100 1000 travel

Lato pe?ne dozna? 750x200

Wypożyczalnia camperów - alternatywny sposób turystyki

W naszej ofercie wypożyczalni znajdują się nowe modele samochodów z sezonu 2016, wszystkie pojazdy objęte są gwarancją producenta i posiadają pełny pakiet ubezpieczeniowy wraz z assistance, który daje Państwu komfort podróżowania.

Dodatkowo wszystkie samochody są wyposażone w rolety przeciwsłoneczne, klimatyzację kabiny, TV z odtwarzaczem DVD oraz antenę DVB-T i bagażnik rowerowy.

Za dodatkową opłatą istnieje możliwość wypożyczenia akcesoriów, które umilą Państwu podróż oraz wypoczynek kamperem m.in. stolik, krzesła, naczynia, nawigacja samochodowa, agregat prądotwórczy itp.

Chcemy tym samym zaoferować Państwu alternatywny sposób turystyki oraz wypoczynku jakim jest caravaning.

WYPOŻYCZALNIA CAMPERÓW

Tel. 609 789 879, 33 475 96 52

e-mail: campery@zywiec.turystyka.pl

 

Pobierz ofertę i cennik w PDF