Transfery gotówkowe Western Union w Żywcu

Placówka WESTERN UNION w Żywcu

www.westernunion.net.pl

Infolinia: 33 475 96 52, + 48 606 786 213

W Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury DOKONASZ bezpiecznego transferu lub wypłaty pieniędzy Western Union  (PLN, EURO, USD).

W Polsce masz do dyspozycji ponad 4700 punktów agencyjnych Western Union, w tym w Żywcu na ul. Jana III Sobieskiego 7 (II piętro), w których możesz zrealizować przekaz pieniężny. Zaufanie - Ponad 150 letnia tradycja Western Union w realizacji przekazów pieniężnych i zastosowanie najnowocześniejszych technologii informatycznych sprawiają, że Twoje pieniądze są bezpieczne.

Międzynarodowe przekazy pieniężne Western Union

Potrzebujesz szybko, łatwo i bezpiecznie wysłać pieniądze w dowolne miejsce na świecie? Skorzystaj z usługi międzynarodowego przekazu pieniężnego Western Union, która umożliwi Ci przesłanie pieniędzy nawet w ciągu 15 minut. Międzynarodowe Przekazy Pieniężne Western Union są przeznaczone tylko dla osób fizycznych. W większości krajów przekazy są realizowane w walucie danego kraju. Niektórzy agenci dodatkowo umożliwiają realizację przekazu w innej walucie. W Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury w Żywcu udostępniamy wypłatę przekazu w PLN i nadanie przekazu w PLN. Opłaty za przekazy pobierane są w całości od nadawców i wyłącznie w walucie PLN.

Krajowe przekazy pieniężne Western Union

Usługa Western Union obejmuje również przekazy krajowe, które realizowane są w oparciu o standardy określone dla Międzynarodowych Przekazów Pieniężnych Western Union, przy czym walutą obowiązującą przy wpłatach i wypłatach realizowanych w Polsce jest wyłącznie PLN.

Zalety usługi Western Union

Krótki czas realizacji

Przekaz udostępniony jest do wypłaty w ciągu 15 minut od momentu jego nadania. Przy odbiorze przekazu należy uwzględnić ewentualne różnice w strefach czasowych i godzinach otwarcia placówek Western Union oraz ograniczenia wynikające z lokalnych przepisów.

Łatwy sposób korzystania

Aby skorzystać z usługi nie musisz posiadać konta bankowego lub karty kredytowej. W celu nadania przekazu wystarczy zgłosić się do naszego biura podróży, złożyć dyspozycje wpłaty i wpłacić pieniądze. Przy odbiorze przekazu wystarczy przedstawić ważny dokument tożsamości i złożyć dyspozycję wypłaty. W naszym biurze, przekazy Western Union realizowane są szybko, łatwo i wygodnie.

Pewność i bezpieczeństwo transakcji

Przekazy Western Union trafiają zawsze bezbłędnie do adresata. Wystarczy, że nadawca przestrzega warunków regulaminu usługi.

Wygoda

Rozległa sieć placówek realizujących przekazy pieniężne sprawia, ze są one dla Klienta dogodnie zlokalizowane i łatwe do odnalezienia. Przekaz można nadać i odebrać w dowolnej i najbliższej placówce Western Union.

Przesłanie wiadomości wraz z przekazem

Nadawca może dołączyć do przekazu krótką wiadomość tekstową (bezpłatną w przypadku przekazu krajowego).

Udogodnienia przy przeliczaniu wartości przekazów

Nadawca przekazu może dokonać wpłaty, określając dokładną wartość kwoty do wypłaty w walucie dostępnej w kraju przeznaczenia.

Pomoc w sytuacjach niestandardowych

W przypadku wystąpienia nieprzewidzianych okoliczności, które uniemożliwiają odbiór pieniędzy w kraju przeznaczenia, nadawca może błyskawicznie uzyskać wsparcie ze strony pracowników naszego biura, którzy mogą na jego wniosek wprowadzać dodatkowe dyspozycje, korekty lub inne indywidualne środki zaradcze umożliwiające dokonanie wypłaty.

Możliwość odstąpienia od umowy

Jeśli przekaz nie został wypłacony przez odbiorcę, nadawca na własny wniosek może wycofać środki w dowolnie wybranym momencie, składając taką dyspozycję w oddziale, w którym przekaz został nadany.

Zapraszamy do Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury aby dokonać transferu pieniędzy w dowolne miejsce na świecie lub po odbiór gotówki!

  

 

Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury zaprasza do realizowania transferów pieniędzy
w naszej placówce w Żywcu przy ul. Jana III Sobieskiego 7 w godzinach od 9:00 - 17:00
od pon - pt oraz od 9:00 - 13:00 w soboty.

Infolinia: 33 475 96 52, + 48 606 786 213

e-mail: transfery@westernunion.net.pl

www.westernunion.net.pl