Zarezerwuj parking na dowolnym lotnisku w Polsce

W Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury zarezerwujecie dowolny parking na lotniskach w całej Polsce

 

NAJLEPSZE PARKINGI LOTNISKOWE W POLSCE / KARTY RABATOWE

 

Katowice Airport

 

Przy zakupie wycieczki lotniczej w dowolne miejsce na świecie każdy z Klientów Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury dostanie GRATIS kartę rabatową FLY SILESIA (dotyczy ona portu lotniczego w Katowicach). Jako uczestnik programu FLY SILESIA korzystasz ze wspaniałych rabatów udzielanych na terenie terminali Katowice Airport oraz u naszych Partnerów w Województwie Śląskim. Mamy nadzieję, że nasze Odlotowe Rabaty będą z Tobą zawsze przed wylotem oraz po przylocie do Katowice Airport 

 

Kraków Airport

 

Przy zakupie wycieczki lotniczej w dowolne miejsce na świecie każdy z Klientów Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury dostanie GRATIS kartę rabatową Kraków Airport Loyalty (dotyczy ona portu lotniczego w Krakowie). To program lojalnościowy dostępny dla wszystkich pasażerów portu lotniczego powyżej 18 roku życia. Członkostwo jest bezpłatne, a uczestnicy otrzymują dostęp do Katalogu Korzyści adekwatnie do poziomu w którym uczestniczą. Katalog Korzyści obejmuje m.in. rabaty w sklepach, punktach gastronomicznych, salonach Business Lounge, instytucjach, specjalną ofertę parkingową oraz możliwość zbierania punktów za każdy wylot. W ramach programu dostępne są dwa poziomy: Kraków Airport Loyalty oraz Kraków Airport Loyalty Prestige. Uczestnicy programu zaczynają udział od poziomu podstawowego. Zbierając punkty za każdy wylot z Krakowa mogą je następnie wymieniać na nagrody rzeczowe lub na wyższy poziom programu tj. Prestige. Wyższy poziom członkostwa, to większy zakres oferowanych korzyści oraz wyższe zniżki.

 

Chcesz zarezerwować parking w dowolnym miejscu w Polsce? U nas możesz zarezerwować parking w kilku lotniskach w Polsce:

 

  • Warszawa - Okęcie
  • Warszawa - Modlin
  • Poznań - Ławica
  • Kraków - Balice
  • Katowice - Pyrzowice
  • Wrocław - Strachowice
  • Gdańsk - Rębiechowo
  • Bygdoszcz – Szwederewo
  • Łódź – Lublinek
  • Rzeszów – Jasionka

 

Pomożemy ci! KLIKNIJ TUTAJ aby zarezerwować parking na lotnisku

 

UWAGA – PROMOCJA:

 

Podróżuj wygodnie i bezpiecznie! Zarezerwuj wycieczkę w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury wraz z dodatkowym ubezpieczeniem podróżnym i od rezygnacji, a parking przy lotnisku na 7 dni dostaniesz od nas w prezencie! W przypadku dłuższych wycieczek trwających do 14 dni, za parkowanie zapłacisz promocyjną cenę 39 zł.

 

Rezerwuj teraz, wyjeżdżaj kiedy chcesz! Last minute, majówka, a może letni urlop?

 

Co warto wiedzieć rezerwując parking na lotnisku w dowolnym miejscu w Polsce:

 

Czy muszę dokonać rezerwacji miejsca parkingowego?


Zalecamy, aby każdy, kto zna już datę wylotu, dokonywał rezerwacji miejsca na parkingu. Rezerwacja jest bezpłatna i daje gwarancję, że miejsce na Państwa samochód będzie przygotowane. Ilość miejsc na parkingach jest ograniczona. Zdarza się, że klienci bez rezerwacji, nie zostaną przyjęci na parking.

 

W jaki sposób mogę dokonać rezerwacji?


Wystarczy wypełnić formularz rezerwacyjny, zamieszczony na stronie. Na podany adres email przyjdzie potwierdzenie rezerwacji. Zalecamy aby takie potwierdzenie wydrukować i okazać na miejscu, obsłudze parkingu.

 

W jaki sposób mogę zapłacić za parkowanie?


Za parkowanie należy zapłacić na miejscu. Na większości parkingów należy płacić gotówką, niektóre mają terminale do kart płatniczych.

 

Czy otrzymam fakturę Vat?


Oczywiście. Dane do faktury należy zostawić u obsługi parkingu, będzie do odbioru po powrocie.

 

Czy mogę wycofać rezerwację?


Naturalnie. W przypadku zmiany planów, prosimy nas poinformować o wycofaniu rezerwacji, za pośrednictwem formularza kontaktowego. Jeżeli zmiana dotyczy wylotu z innego portu lotniczego, zachęcamy do nowej rezerwacji w naszym serwisie na innym parkingu.

 

Ile czasu przed wylotem należy zgłosić się na parkingu?


Odprawy zaczynają się na 2 godz. przed wylotem. Pomimo tego, że czas transferów nie przekracza 7 min, zalecamy aby na parking zgłosić się na 2,5 godz. przed terminem zbiórki na lotnisku.

 

Jak często kursują busy transferowe?


Transfer odbywa się zaraz po przyjeździe klienta na parking. Transfery są realizowane 24 h dobę

 

Jak dostanę się na parking po powrocie?


Parkując auto na parkingu, obsługa wystawia potwierdzenie razem z numerem telefonu do kierowcy. Po wylądowaniu i odebraniu bagażu, należy zgłosić kierowcy gotowość do transferu. Kierowca odbierze Państwa w ciągu kilku minut.

 

Skąd mam mieć pewność, że parking jest strzeżony i ubezpieczony?


Każdy parking powinien mieć regulamin, dostępny dla klientów. Zdecydowana większość parkingów spełnia te kryteria.

 

Zapraszamy do Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury – pomożemy ci zarezerwować bezpieczny parking przy lotnisku!