Usługa MYsafety

NOWOŚĆ!!! USŁUGA MYsafety

W Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury jest możliwość zakupu unikalnego pakietu Bezpieczna Podróż Mysafety obejmującego ochronę cennych dokumentów takich jak paszport oraz całego bagażu.

Ochrona twojego paszportu w podróży – pakiet Bezpieczna Podróż Mysafety (unikalny hologram do ochrony paszportu, blokada dokumentu w przypadku utraty 24h/7 dni, kontakt z ambasadą w przypadku pobytu za granicą, pomoc w wyrobieniu duplikatów zgubionych dokumentów, ochrona tożsamości i zabezpieczenie przed defraudacją). Bezpieczny Paszport to:

 

  • Całodobowa ochrona paszportu i jego blokada zabezpieczająca przed defraudacją
  • Unikalny numer ID hologramu przypisany do właściciela
  • Możliwość odzyskania paszportu już w pierwszej dobie od jego utraty
  • Wsparcie bezpłatnego, całodobowego Centrum Alarmowego mySafety 800 800 110
  • Pomoc w otrzymaniu duplikatu dokumentu
  • Kontakt z ambasadą polską w momencie pobytu za granicą
  • Pokrycie przez mySafety kosztów odnalezienia paszportu oraz jego zwrotu właścicielowi

Pomożemy Ci odzyskać dokument dzięki hologramowi, który zawiera: instrukcję zwrotu dla znalazcy oraz informację o nagrodzie dla znalazcy. Nie wahaj się! Zadzwoń, a my przybliżymy ci doskonałą rolę tej usługi, która zapewnia wsparcie w trudnej sytuacji.

Pakiet Bezpieczna Podróż + to unikalny system stworzony przez mySafety opierający się na znakowaniu przedmiotów (telefonu, urządzenia mobilnego) i dokumentów specjalnymi hologramami z numerem ID, a bagażu zawieszką z ID, następnie blokowaniu, a w razie odzyskania, na zwrocie własności Klientowi. Pakiet Bezpieczna Podróż + został stworzony z myślą o skutecznej ochronie rzeczy osobistych w trakcie Twoich wakacji. Ta unikalna usługa pozwoli uniknąć niepotrzebnego stresu i troski związanej z utratą dokumentów, kart płatniczych, bagażu czy urządzeń mobilnych. W przypadku utraty rzeczy oznakowanej hologramem/zawieszką antykradzieżową z unikalnym ID umożliwi on identyfikację właściciela z zachowaniem pełnej anonimowości. Twój przedmiot zyskuje tożsamość, a dzięki nagrodzie za zwrot system ochrony skutecznie go odzyskuje i zwraca Tobie. W przypadku utraty środków za granicą, w ramach usługi Cash Emergency, możesz otrzymać także gotówkę do 1000 EURO.

 

Hologramy z unikalnym ID:

- pomogą odzyskać i zidentyfikować utracony dowód, prawo jazdy, paszport, telefon i urządzenie mobilne

 

Zawieszka bagażowa:

- pomoże odzyskać bagaż a mySafety poniesie koszty dostarczenia go właścicielowi Cash emergency:

- nieoprocentowane wsparcie finansowe w podróży do 1000 euro, umożliwiające komfortowy powrót do kraju

 

 Centrum Alarmowe mySafety:

- całodobowa, bezpłatna pomoc specjalistów mySafety: nr tel. 800 800 110 oraz +48 22 539 49 00

 

W przypadku utraty:

- kart: zastrzeżemy je w ciągu 10 minut od zgłoszenia i przejmiemy zobowiązania związane z ewentualną defraudacją środków

- paszportu: zgłosimy utratę dokumentu w placówce konsularnej i pomożemy w uzyskaniu dokumentów zastępczych na powrót do kraju w sytuacji kryzysowej

- prawa jazdy lub dowodu osobistego: zastrzeżemy je w systemie Dokumenty Zastrzeżone bagażu: pomożemy odzyskać bagaż oraz poniesiemy koszty dostarczenia go właścicielowi telefonu lub urządzenia mobilnego: natychmiast zablokujemy kartę SIM i telefon po IMEI i zwrócimy odnaleziony sprzęt już w ciągu doby od zgłoszenia.

 

Usługę świadczy mySafety Sp. z o.o. - światowy autorytet w dziedzinie znakowania, blokowania i odzyskiwania przedmiotów użytku osobistego takich jak: klucze, dokumenty, karty płatnicze, sprzęt elektroniczny, rowery, posiada również usługi chroniące czworonogi, nawet dzieci.