Jak rezerwować

Tylko 5 prostych kroków do rozpoczęcia podróży z Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury

1. Wybrałeś już swoje wymarzone wakacje ?

Możesz zarezerwować klikając przycisk "DALEJ" (znajduje się przy każdej ofercie). Dasz radę bo jest to naprawdę proste, bezpieczne, szybkie i bez konieczności wychodzenia z domu. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji pod numerem infolinii i mogą zrobić to za Ciebie. 

2. Rezerwacja online i kontakt specjalisty:

Podaj dane uczestników (imiona nazwiska, daty urodzenia, adres zameldowania, telefon i e-mail do kontaktu). Po otrzymaniu Twojego zgłoszenia skontaktuje się nasz specjalista z informacją o płatności i potwierdzi dostępność oferty oraz miejsca. 

3. Płatność i potwierdzenie rezerwacji:

Tradycyjnym przelewem lub gotówką. Udostępniamy na życzenie klienta płatność online szyfrowanym certyfikatem SSL za pośrednictwem systemów Dotpay. Pamiętaj! Po dokonaniu wpłaty we wskazanym terminie prześlij potwierdzenie na adres biuro@zywiec.turystyka.pl. Brak wpłaty spowoduje anulacje rezerwacji.

4. Dokumenty podróży i usługi dodatkowe:

Po zaksięgowaniu wpłaty nasz specjalista potwierdzi rezerwację w systemie organizatora oraz prześlę podpisaną umowę wraz z jej numerem oraz z warunkami uczestnictwa. Zabierz umowę na lotnisko ponieważ na tej podstawie w hali odlotów przy odprawie odbierzesz dokumenty podróży. Zachowaj umowę do końca podróży - posłuży jeszcze przy zakwaterowaniu w hotelu oraz w drodze powrotnej na lotnisku.

Pomożemy zarezerwować dodatkowe usługi jak parking przy lotnisku, wyższe ubezpieczenie czy dodatkowe gwarancje.

5. Potwierdzenie godzin wylotu i pocztówka z wakacji:

Proszę pamiętać aby skontaktować się z nami 24 godziny przed podróżą w celu potwierdzenia godzin wylotów. Jeśli plan podróży ulegnie zmianie nasz specjalista skontaktuje się wcześniej z Państwem.

Uwaga: Promocja!

Wyślij nam pocztówkę z wakacji: wszyscy klienci, którzy wstawią swoje zdjęcie z wakacji na nasz profil facebooka i skontaktują się z nami mailowo otrzymają voucher 50 zł. na następne wakacje.