Bon podarunkowy

DOSTĘPNE BONY TURYSTYCZNE ŻYWIECKIEGO CENTRUM TURYSTYKI I KULTURY

 

UWAGA: Nasze bony można wykorzystać wyłącznie w naszym biurze podróży przy ul. Jana III Sobieskiego 7 w Żywcu! Każdy kto kupi wycieczkę / wczasy / wyjazd narciarski od 1000 zł / os wzwyż jest uprawniony do wykorzystania tego bonu w naszym biurze. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty! Z tym bonem zapłacisz mniej za dowolne wczasy / wycieczkę czy wyjazd narciarski. 1 bon turystyczny jest do wykorzystania wyłącznie dla 1 osoby. Bony się nie sumują. 

 

Idealny prezent niespodzianka dla bliskiej Ci osoby. Także pożądana forma wyróżnienia aby docenić pracowników lub partnerów biznesowych.

- Jakie lubisz robić prezenty, niespodzianki?

- Jak bardzo z takiego prezentu ucieszyłaby się osoba obdarowana?

- Czy próbowałeś kiedyś obdarować bonem wakacyjnym pracownika lub kontrahenta? Sprawdź jak to zadziała.

- A może zbliża się termin wesela Twoich dzieci lub rocznica ślubu rodziców i chciałbyś dać im wyjątkowy prezent?

Voucher turystyczny - Bon wakacyjny - Kupon podarunkowy można wykorzystać na wycieczki / wczasy / wyjazdy narciarskie oferowane w naszym biurze. Wybór miejsca, terminu i długość oraz charakter wyjazdu jest dowolny. Voucher możemy wystawić na każdą kwotę i jest ważny dokładnie tak długo jak zechcesz. Jeśli chcesz zamieścić logo firmy albo specjalny tekst, nie ma problemu - zrobimy to. Wszystkie vouchery laminujemy i pakujemy w koperty.

Idealnie sprawdza się na niespodziankę bez okazji lub:

  • na urodziny i imieniny;
  • ślub i wesele;
  • walentynki;
  • dzień kobiet;
  • dzień matki i ojca;
  • dzień babci i dziadka;
  • narodziny dziecka;
  • na Mikołaja
  • pod choinkę na Boże Narodzenie

 

Chyba każdy z Nas lubi dostawać prezenty, ale zdecydowana większość z Nas woli prezenty kupować! Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech na twarzy obdarowanej osoby i jej radość z otrzymanego podarunku. Ale chyba każdy z Nas miał choć raz w życiu problem typu „Co tu kupić?” Wszyscy chcemy, żeby prezent był oryginalny i dopasowany do osoby. Czasami ciężko trafić w gust obdarowywanej osoby, nie zawsze mamy też czas, żeby chodzić po galeriach i szukać odpowiedniego upominku. Co zrobić w takiej sytuacji?

Jeśli nie masz pomysłu na prezent zgłoś się do Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury - a my przygotujemy specjalny Voucher turystyczny - Bon wakacyjny - Kupon podarunkowy!

Voucher to idealny prezent. Pasuje dla każdego i na każdą okazję. Nieważne, czy zbliżają się urodziny czy imieniny członka rodziny, czy rocznica ślubu rodziców, czy może mamy w najbliższym czasie zaproszenie na ślub – każda okazja jest dobra, aby podarować najbliższej osobie voucher turystyczny. Voucher wakacyjny możemy też wręcz z okazji Świąt Bożego Narodzenia, na Dzień Matki czy Ojca. Nie okazja jest najważniejsza, bo czasami nie potrzeba konkretnego powodu, aby obdarować bliską Nam osobę. Taki kupon podarunkowy jako niespodzianka sprawdzi się rewelacyjnie!

Decydując się na zakup i podarowanie vouchera unikniemy standardowego pytania „Czy na pewno prezent się spodoba?” Przestaniemy się zamartwiać, czy osoba będzie zadowolona. Voucher ucieszy nawet najbardziej wybredną osobę, w końcu ona sama zadecyduje gdzie chce jechać. A do wyboru mamy ponad 10.000 wycieczek w każdy zakątek świata, oferty od wszystkich liczących się organizatorów turystycznych w Polsce tj. Wezyr, Grecos, Neckermann, Sun&Fun oraz wielu innych. W takiej sytuacji każdy znajdzie coś dla siebie.

Każdy z Nas chyba lubi podróżować, a gdy ktoś obdarowuje Nas taką możliwością to grzech z niej nie skorzystać. Może dzięki takiemu prezentowi sprawimy, że marzenia bliskiej osoby w końcu się spełnią?

Wszystkie vouchery są robione na indywidualne zapytanie. Wygląd, treść, kolory czy kwota – wszystko to jest do ustalenia. Do każdego Naszego Klienta podchodzimy indywidualnie – voucher zrobimy według Twoich ustaleń. Wszystkie szczegóły i detale dotyczące vouchera możecie ustalić z Naszymi pracownikami. Dołożymy wszelkich starań, aby voucher był dokładnie taki jaki sobie wymarzyłeś. I mamy nadzieję, że gdy będziesz wręczać Nasz voucher bliskiej osobie, ujrzysz uśmiech i zadowolenie na jej twarzy.

WARTOŚCI BONÓW: 100 PLN, 500 PLN, 1000PLN, 3000PLN

Warunki zamówienia i realizacji Voucherów.

1. Voucher jest dokumentem uprawniającym do zapłaty za wszystkie imprezy z oferty wycieczek / wczasów / wyjazdów narciarskich Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury
2. Ważność Vouchera:

a) pół roku lub jeden rok od daty wystawienia,
b) po upływie daty ważności voucher nie może być realizowany


3. Voucher może być wystawiony na kwotę: 100 zł, 500zł, 1000zł lub 3000zł.
4. W przypadku gdy wybrana impreza jest droższa posiadacz Vouchera dopłaca powstałą różnicę w cenie.
5. Voucher nie może być zamieniony na gotówkę,
6. Jeśli impreza jest tańsza niż wartość Vouchera nie zwracamy różnicy w cenie,
7. Nie narzucamy terminów i rodzajów imprez, każdy ma prawo dokonać własnego wyboru,
8. Aby Voucher był ważny musi posiadać numer, datę ważności, być ostemplowany pieczęcią firmową Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury, podpisany przez osobę uprawnioną do wystawienia Vouchera
9. Zamówienie Vouchera oraz płatność:

a) Kupujący składa zamówienia na Voucher określając jego nominał i przesyła zamówienie na adres e-mail: rezerwacje@zywiec.turystyka.pl
b) Po złożeniu zamówienia kupujący otrzyma notę księgową ze wszystkimi danymi niezbędnymi do dokonania płatności
c) Płatność realizowana jest przelewem na konto bankowe firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski z siedzibą w Żywcu, która jest właścicielem biura podróży Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury. ING BANK ŚLĄSKI Nr konta firmowego: 84 1050 1070 1000 0023 2267 3688 lub gotówką w siedzibie biura.
d) Po uregulowaniu płatności zamówione vouchery zostaną przekazane kupującemu


10. Vouchery są dokumentami niepodlegającymi Podatkowi od Produktów i Usług (w myśl przepisów nie są ani produktem, ani usługą - a jedynie stanowią formę płatniczą) dlatego dokumenty księgowe przez Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury są to tzw. noty obciążeniowe bez Vat.

Regulamin Sprzedaży i Realizacji Kart Podarunkowych Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury

§ 1 Postanowienia ogólne


1.   Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki sprzedaży oraz realizację Kart Podarunkowych przez Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury.

2.   Klient dokonując zakupu Karty Podarunkowej oświadcza, iż zapoznał się i akceptuje treść Regulamin Sprzedaży i Realizacji Kart Podarunkowych Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury. Treść niniejszego Regulaminu jest udostępniona na stronie internetowej pod adresem: www.zywiec.turystyka.pl

3.   Zakup Karty Podarunkowej uprawnia Posiadacza Karty do wymiany na usługi turystyczne świadczone przez touroperatorów i dostępne za pośrednictwem biura podróży Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury, w stosunku do których Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury działa na podstawie umów agencyjnych zawartych z Organizatorami Turystyki jako agent turystyczny.

4.  Wyłączeniu z zakresu możliwości dokonania wymiany w ramach Kart Podarunkowych na dostępne usługi podlegają rezerwacje przelotów lotniczych, a także rezerwacje noclegów w hotelach w Polsce i za granicą oferowane przez www.zywiec.turystyka.pl   Biuro podróży Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury zastrzega sobie prawo do dokonania wyłączenia możliwości dokonania wymiany na poszczególne usługi w ramach Kart Podarunkowych poprzez zmianę niniejszego Regulaminu.

§ 2 Definicje

1.  Sprzedawca – Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski, 34-300 Żywiec, ul. Jana III Sobieskiego 7, NIP: 553 230 63 40, który jest właścicielem biura podróży Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury, emitent Kart Podarunkowych, który działając we własnym imieniu i na własny rachunek dokonuje sprzedaży Kart Podarunkowych;

2.  Klient – osoba, która na rzecz Posiadacza Karty, dokonuje zakupu Karty Podarunkowej w zamian za przekazanie Sprzedawcy środków pieniężnych w wysokości równej wartości Karty;

3.  Posiadacz Karty – Klient lub osoba, która przedstawia Kartę Podarunkową w biurze podróży Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury w celu jej realizacji.

4.  Karta Podarunkowa biura podróży Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury (dalej jako „Karta”) - znak legitymacyjny, który uprawnia Posiadacza Karty do wymiany na usługi turystyczne, świadczone przez touroperatorów i dostępne za pośrednictwem biura podróży Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury.

§ 3 Ważność i realizacja Kart Podarunkowych

1.  Karty dostępne są w każdym nominale.

2.  Karty ważne są 6 miesięcy oraz 1 rok od daty ich wydania. Data wydania karty wpisywana jest przez Sprzedawcę.

3.  Karta bez wpisanej daty ważności i podpisu oraz pieczątki Sprzedawcy, a także karta po upływie terminu jej ważności jest nieważna. Okres ważności Karty nie może zostać przedłużony.

4.  Karta wystawiana jest na okaziciela lub imiennie.

5.  Realizacja Karty Podarunkowej biura podróży Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury przez Posiadacza Karty na okaziciela będzie stanowiła ważną transakcję nawet w wypadku, gdy Posiadacz Karty wejdzie w posiadanie Karty Podarunkowej w sposób nieuprawniony.

6.  Karta nie podlega wymianie na środki pieniężne. Nie ma również możliwości wydawania niewykorzystanych środków pieniężnych z Karty, która opiewa na kwotę wyższą niż wartość usługi turystycznej podlegająca wymianie.

7.  Zamówienie Kart podarunkowych może odbywać się osobiście w siedzibie Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury na ul. Jana III Sobieskiego 7, 34-300 Żywiec.

§ 4 Warunki płatności i dostawy Kart Podarunkowych

1.  Płatność realizowana jest przelewem na konto bankowe firmy Zbójnicki Szlak Leszek Młodzianowski, która jest właścicielem biura podróży Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury wskazane na nocie księgowej lub gotówką w siedzibie Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury.

2.  Po dokonaniu płatności, środki pieniężne przekazane przez Klienta przechodzą w całości na własność Sprzedawcy w momencie uznania jego konta bankowego. W tym momencie dochodzi do zawarcia umowy sprzedaży Kart Podarunkowych.

§ 5 Sposób realizacji karty

1.  Karta Podarunkowa Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury uprawnia Posiadacza Karty do jej wymiany na usługi turystyczne świadczone przez organizatorów turystyki, z którymi Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury posiada podpisaną umowę agencyjną. Posiadacz Karty dokonuje wyboru usługi turystycznej z oferty turystycznej dostępnej w Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury. Dostępne usługi prezentowane są na stronie www.zywiec.turystyka.pl

2.  Zawarcia umowy o imprezę turystyczną za pośrednictwem Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury można dokonać przez www.zywiec.turystyka.pl, kontaktując się z telefonicznie lub w siedzibie biura na ul. Jana III Sobieskiego 7 w Żywcu.

3.  Po wyborze konkretnej imprezy turystycznej Posiadacz Karty dopełnia wszelkich formalności zgodnie z zasadami rezerwacji imprez turystycznych.

4. Dokonując rezerwacji telefonicznej w dniu dokonania rezerwacji Posiadacz Karty zobowiązany jest przesłać mailem na biuro@zywiec.turystyka.pl kopię posiadanej Karty, która każdorazowo podlega weryfikacji przez pracownika biura podróży Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury w Żywcu.

5. Po otrzymaniu Karty i dokonaniu pozytywnej weryfikacji przez pracownika Żywieckiego Centrum Turystyki i Kultury, a w razie konieczności także po uiszczeniu brakującej opłaty uzupełniającej pełną cenę imprezy turystycznej, usługę turystyczną uznaje się za opłaconą. Klient otrzymuje potwierdzenie rezerwacji.

6. Jeśli wartość wybranej przez Posiadacza Karty imprezy turystycznej jest wyższa od wartości Karty, Posiadacz Karty zobowiązany jest dopłacić różnicę przelewem, bądź gotówką.

7. Jeżeli wartość wybranej przez Posiadacza Karty imprezy turystycznej jest niższa niż wartość Karty, Posiadacz otrzymuje Karty Podarunkowe zastępcze o wartości będącej wynikiem różnicy pomiędzy wartością karty a wartością imprezy Ważność Kart zastępczych jest taka sama jak ważność głównej Karty Podarunkowej.

8. Biuro podróży Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury ma prawo odmówić realizacji Karty Podarunkowej w wypadku:

a) upływu terminu ważności Karty Podarunkowej;

b) braku technicznej możliwości realizacji Karty Podarunkowej wynikającej w szczególności z niemożności uzyskania połączenia z systemem informatycznych Sprzedawcy Karty lub z uszkodzenia Karty Podarunkowej w stopniu uniemożliwiającym odczytanie danych zapisanych na Karcie Podarunkowej.

9.     W wypadku gdy pomimo upływu terminu ważności Karty Podarunkowej kwota środków pieniężnych na Karcie Podarunkowej pozostanie niewykorzystana, Klient lub Posiadacz Karty ponoszą pełną odpowiedzialność za jej niezrealizowanie w terminie jej ważności. Klient oraz Posiadacz karty przyjmują do wiadomości oraz godzą się, iż po upływie ważności Karty, Sprzedawca nie dokonuje zwrotu środków pieniężnych o wartości Karty.

§ 6 Reklamacje

1.  Wszelkie reklamacje związane z Kartami Podarunkowymi, z wyłączeniem reklamacji usług zrealizowanych za Karty Podarunkowe, będą rozpatrywane przez Sprzedawcę, w terminie 14 dni od dnia złożenia pisemnej reklamacji przez Klienta lub Posiadacza Karty. Reklamacje należy zgłaszać pisemnie na adres sprzedawcy.

2. Reklamacje z tytułu umów o imprezę turystyczną, zawartych za pośrednictwem Sprzedającego, Posiadacze Kart winni składać zgodnie z aktualnie obowiązującymi Ogólnymi Warunkami Uczestnictwa w Wycieczkach Organizatora turystyki (Touroperatora).

§ 7 Klauzula o danych osobowych

1. Dane osobowe przekazywane w trakcie zakupu Kart Podarunkowych będą przetwarzane przez biuro podróży Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (tekst jednolity Dz.U nr 101 poz. 926 z 2002 r. z późniejszymi zmianami)

2. Biuro podróży Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury przetwarza dane osobowe niezbędne do nawiązania, zmiany, lub rozwiązania stosunku prawnego (świadczenia usług przez biuro podróży Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury).

3. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne, jednakże konieczne w celu prawidłowej realizacji usługi. W każdej chwili Klient ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz do ich poprawiania, a także do żądania ich usunięcia.

§ 8 Postanowienia końcowe

1.  Karta Podarunkowa w rozumieniu obowiązujących przepisów prawa nie jest elektronicznym instrumentem płatniczym, w tym nie jest kartą płatniczą.

2. Za utratę Karty Podarunkowej po ich dostarczeniu przez biuro podróży Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury odpowiedzialny jest odpowiednio Klient lub Posiadacz Karty. W przypadku utraty Karty Klientowi lub Posiadaczowi nie przysługują w zamian nowe lub dodatkowe Karty.

3.  Regulamin Sprzedaży i Realizacji Kart Podarunkowych stanowi integralną część każdego zamówienia za zakup Karty przez Klienta.

4.  Do wszelkich spraw nieuregulowanych w niniejszym Regulaminie będą miały zastosowanie przepisy prawa powszechnie obowiązującego.

5.  Regulamin wchodzi w życie z dn. 1.04.2016r i obowiązuje do odwołania.

 

                                                       !!!Żywieckie Centrum Turystyki i Kultury zachęca do zakupu bonów podarunkowych!!!