KUP BILET W BESKIDZKIM CENTRUM BILETÓW AUTOKAROWYCH

WYSZUKIWARKA POŁĄCZEŃ KRAJOWYCH

Transfer to airport

Zwrot biletu

Podgląd/wydruk biletu

Kup bilet autokarowy w Beskidzkim Centrum Biletów Autokarowych!

Beskidzkie Centrum Biletów Autokarowych

www.autokarowebilety.net

www.biletynaautokar.eu

Infolinia: 33 475 96 52, +48 606 786 213

W Beskidzkim Centrum Biletów Autokarowych działającym przy Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury mogą Państwo nabyć bilety autokarowe wielu autoryzowanych przewoźników. W naszej ofercie znajdują się zarówno bilety autokarowe jak i bilety na busy do Niemiec, Anglii, autobusy do Francji, busy do Holandii i Belgi, Włoch, Austrii, Szwajcarii i innych państw Europy.

 

Jesteśmy autoryzowanym agentem największego polskiego przewoźnika autokarowego SINDBAD.

 

Aktualnie najbogatszą ofertę przewozów oferują tanie linie autokarowe:

 • Agat
 • Almabus
 • Becker Reisen
 • Ecolines
 • Elabus
 • Eurobus Eurolines
 • Erolines Mądel Trans
 • EST Lorek Bremen
 • Interbus
 • Intercars
 • Lux Reisen
 • Polonia Transport
 • Rudnik Tumay
 • Roma Bus
 • Sindbad
 • San Bus
 • i wiele innych, które świadczą międzynarodowe przewozy autokarowe do Niemiec, Anglii, Francji, Włoch, Holandii, Belgii, Szwajcarii, Austrii, Hiszpanii, Norwegii, Szwecji, Litwy, Łotwy, Estonii, Ukrainy, Rosji, Czech, Słowacji, Węgier, Rumunii, Albanii, Bułgarii.

 

Nie chce ci się wychodzić z domu? Nie ma problemu. Za pośrednictwem naszej strony internetowej możliwa jest rezerwacja biletów autobusowych online przez dwa systemy rezerwacji - Voyager oraz Euroticket. Przez naszą stronę można kupić bilety autokarowe niemal wszystkich przewoźników dostępnych na trasie z Polski i do Polski, po całej Europie. Dzięki temu mają Państwo możliwość sprawdzenia i porównania cen biletów wszystkich przewoźników na danej trasie w jednym miejscu, bez błądzenia w Internecie. W kilka chwil wybierzesz najlepszą ofertę dla siebie.

Płatności za bilety kupowane na naszej stronie następują poprzez przelew bankowy (system Dotpay) lub kartę kredytową. A cały system transakcyjny jest bardzo dobrze zabezpieczony systemem SSL.

Jak kupić tanie bilety autokarowe?

Bilety autokarowe są stosunkowo tanie, dzięki temu stanowią dużą konkurencję dla biletów lotniczych. Przed dokonaniem rezerwacji pasażer zobowiązany jest do zapoznania się z warunkami przewozu danego przewoźnika, w których zawarte są szczegółowe prawa i obowiązki obu stron usługi, w tym także wykaz dostępnych obniżek i rabatów w cenach biletów, a także warunków koniecznych do spełnienia w celu skorzystania z nich.

Bilety autokarowe w systemie VOYAGER: Sindabd, Interbus, Bartuś, Nord, Rudnik Tumay, Polonia Transport, Becker Reisen, Almabus, Bermuda, Bartuś, Sołtysik Reisen.

 

Bilety autokarowe w systemie EUROTICKET: Agat, Eurobus – Eurolines, Biacomex, Bis Pol, Deutsche Touring, Ecolines, Elabus, EST Lorek, Europa Express, Evatrans, Globtourist, Gromada Transport, Intercars, Orbis Transport, PKS Warmia, Pol Fol, Polmar, Polonia Transport, Superpol, Sokół, Trans Europa, Visitor, Zawadzkie, Globus, Eurobus, Ela Bus, Eurores, Retman, Autokar Polska, Eurolines.

Bilety autokarowe po zakupie można również zwrócić, jednak wówczas przewoźnik pobiera opłatę manipulacyjną, uzależnioną od momentu rezygnacji. W związku z tym, iż transport autokarowy cieszy się dużym zainteresowaniem, siatka połączeń jest bardzo bogata. Autokary do Wielkiej Brytanii  – autobusy do Anglii – obsługiwane są przez wiele firm transportowych, w tym przez Eurobus – Eurolines, Interbus, Sindbad, Agat oraz Polonia Transport. Inne zaś firmy proponują wyłącznie transport w jednym kierunku docelowym. Działa tak firma Becker Reisen, z którą podróżować można autokarem do Niemiec. Zaś firma Rudnik Tumay proponuje trasy Polska – Włochy. Połączenia te tworzą jedną wspólną całość gwarantującą, iż przewozy autokarowe dostępne są z Polski niemal do wszystkich państw europejskich.

Polecamy również zakup biletów autokarowych na Polskiego Busa!

 

PUNKT OBSŁUGI KLIENTA ORAZ SPRZEDAŻY BILETÓW PolskiBus w Żywcu!

O firmie PolskiBus.com media traktują, iż jest najwyższej jakości polskim przewoźnikiem autokarowym, będącym liderem rynku. W korzystnej cenowo ofercie Pasażerowie znajdą szybkie i komfortowe połączenia międzymiastowe w Polsce i Europie. Bilety można kupić w Beskidzkim Centrum Biletów Autokarowych działającym przy Żywieckim Centrum Turystyki i Kultury już od 1 zł + opłata rezerwacyjna. Podróżni powinni rezerwować bilety odpowiednio wcześniej, aby nabyć bilety w jak najkorzystniejszych cenach.

PolskiBus.com obsługuje wiele tras, docierając między innymi do: Bydgoszczy, Częstochowy, Gdańska, Katowic, Kielc, Krakowa, Lublina, Łodzi, Opola, Ostrowca Świętokrzyskiego, Płocka, Poznania, Radomia, Rzeszowa, Torunia, Warszawy, Wrocławia i Zakopanego. Ponadto PolskiBus.com obsługuje kilka europejskich lokalizacji takich jak: Berlin, Lotnisko Berlin Schönefeld, Bratysławę, Budapeszt, Pragę oraz Wiedeń.

 


PolskiBus.com równolegle do własnej działalności operacyjnej, rozpoczął również rozwijanie platformy pośredniczącej w sprzedaży biletów na podróże realizowane przez partnerskie firmy transportowe. Dzięki temu Pasażerowie mają dostęp do szerokiej siatki połączeń zarówno pomiędzy mniejszymi polskimi miejscowościami, jak i zagranicznymi lokalizacjami.

O firmie PolskiBus.com pierwszy raz zrobiło się głośno w czerwcu 2011 r. Do tej pory firma PolskiBus.com przewiozła ponad 20 milionów pasażerów. W skład floty PolskiBus.com wchodzą wyłącznie nowoczesne, klimatyzowane autokary. Na pokładzie każdego pojazdu Pasażerowie mają dostęp do bezpłatnego Internetu. Większość naszych autokarów jest wyposażona w odchylane skórzane fotele. PolskiBus.com nie pobiera żadnych ukrytych opłat za przewożony bagaż.

Bilety można nabyć w Punktach Sprzedaży Biletów takich jak Beskidzkie Centrum Biletów Autokarowych. Zarezerwuj bilet jak najwcześniej, aby zapewnić sobie najniższą cenę i specjalne taryfy.

ZAREZERWUJ BILET AUTOKAROWY ON LINE! TO BAJECZNIE PROSTE I BEZPIECZNE!

Zadzwoń TERAZ! Mob. + 48 606 786 213,  +48 537 799 001, + 48 609 789 879

Tel. / fax. + 48 33 475 96 52

e-mail: transport@zywiec.turystyka.pl

e-mail: rezerwacje@autokarowebilety.net

www.autokarowebilety.net 

www.biletynaautokar.eu